В ТНПУ ім.В.Гнатюка відбудеться презентаційна зустріч з волонтером з Китаю

В ТНПУ ім.В.Гнатюка відбудеться

презентаційна зустріч з волонтером з Китаю

Відповідно до угоди між Тернопільським національним педагогічним університетом та Інститутом Конфуція, який є найвпливовішою освітньо-культурною організацією з поширення китайської мови та культури у світі, в нашому університеті розпочинає свою роботу волонтер Hongyan Hu.

Hongyan Hu

Протягом року волонтер з Китаю проводитиме курси з вивчення китайської мови. Слухачі матимуть можливість отримати загальні уявлення й опанувати базові елементи китайської мови, а також досягти достатньо глибокого рівня мовної компетентності. На даний час набір на вивчення китайської мови завершено. Дякуємо усім, хто зацікавився цією можливістю.

У вівторок
26 березня 2019 р. о 14:30 в ауд. 178 відбудеться презентаційна зустріч, під час якої Hongyan Hu представить свою країну, культуру, традиції, мистецтво Китаю.

Запрошуються студенти, викладачі та усі охочі.

Відділ
міжнародних зв’язків