В ТНПУ ім.В.Гнатюка аналізували досвід екологічної освіти в Україні і в Греції під час візиту доктора філософії Афанасіоса Ботаса

В ТНПУ ім.В.Гнатюка аналізували
досвід екологічної освіти в Україні і в Греції
під час візиту доктора філософії
 Афанасіоса Ботаса

У вівторок 26 березня ТНПУ ім.В.Гнатюка відвідав дослідник у галузі освіти, доктор філософії Афанасіос Ботас (Греція). Під час свого візиту п. Ботас завітав на факультет педагогіки і психології, де прочитав лекцію про екологічну освіту студентам спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта».

Зокрема науковець проаналізував тенденції розвитку екологічної освіти у світі, її основні принципи і здобутки в цій галузі. Окрім того, п.Ботас висвітлив принципи організації освітнього процесу у сучасній грецькій школі і проблеми, з якими вона нині стикається. Після виступу лектора студенти та викладачі факультету педагогіки та психології ставили п. Ботасу запитання, а також ділилися інформацією про особливості шкільного навчання в Україні.

За інформацією
відділу міжнародних зв’язків