Запрошуємо на презентацію Програм імені Фулбрайта в ТНПУ ім. В. Гнатюка

Запрошуємо на презентацію

Програм імені Фулбрайта

в ТНПУ ім. В. Гнатюка

12 квітня 2019 року (п’ятниця) о 12:30 у 24 ауд. відбудеться  презентація Програм академічних обмінів імені Фулбрайта на 2020-2021 академічний рік, яку проведуть їх випускники. В Програмах імені Фулбрайта можуть брати участь українські викладачі, аспіранти, студенти.

Під час презентації буде представлено програму Fulbright Foreign Language Teaching Assistant (FLTA) Program - cтипендії на cтажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю дев'ять місяців. Анкети на конкурс подавати до 1 червня 2019 року.

У конкурсі можуть брати участь викладачі-початківці та молоді фахівці віком до 30 років, які спеціалізуються з лінгвістики, української літератури, перекладацьких студій, комунікацій, журналістики, американських студій, викладання англійської мови.

Кандидати повинні мати диплом магістра (щонайменше бакалавра) на час призначення стипендії (липень 2020 року):

Програми ім.Фулбрайта включають також такі конкурси:

Fulbright Graduate Student Program: Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра.

Fulbright Scholar Program: Проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо тривалістю від трьох до дев’яти місяців.

Fulbright Research and Development Program: Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців.

Аплікаційні форми: http://www.fulbright.org.ua/

Запрошуються викладачі, аспіранти та студенти нашого університету.

Прохання до зустрічі ознайомитись із процедурою подання заявки та скористатись можливістю поставити запитання до випускників Програми .