Відбулась інтерактивна пара для слухачів підготовчого відділення ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Відбулась інтерактивна пара
для слухачів підготовчого відділення
ТНПУ ім.В.Гнатюка

4 квітня відбулась інтерактивна пара на тему «Welcome to Ukraine!» для іноземних студентів-слухачів підготовчого відділення Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Метою заходу було ознайомлення студентів-іноземців із національно-етичними особливостями україномовного спілкування для їх успішної соціокультурної адаптації.

Лунає державний гімн України

Активну участь в занятті взяли українські студенти факультету філології і журналістики, які вивчають англійську мову (як додаткову спеціальність) та змогли повправлятися в обох спеціальностях одночасно.

Студентки факультету філології і журналістики розповідають іноземним студентам про традиції та звичаї в Україні

Студентки розповіли про культурні особливості та традиції України, провели короткий екскурс у історію Тернополя та віртуальну екскурсію найбільшими містами України.

Під час презентації

Така зустріч краєзнавчого характеру стала чудовою нагодою для іноземних студентів дізнатись більше про традиції та національні особливості України – країни, мову якої вони вивчають.

Юлія Андрухів та Уляна Білик - студентки 4 курсу факультету філології та журналістики

Відділ міжнародних зв`язків висловлює подяку Юлії Андрухів та Уляні Білик, студенткам 4 курсу факультету філології і журналістики, за проведену презентацію.

Задоволені учасники заходу після інтернаціонального знайомства