Студентка факультету мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка здобула перемогу на фестивалі-конкурсі в Чернівцях (ВІДЕО) (ФОТО)

Студентка факультету мистецтв

ТНПУ ім.В.Гнатюка

здобула перемогу на фестивалі-конкурсі

в Чернівцях

6 квітня у Чернівцях відбувся Гала-концерт та нагородження переможців V Всеукраїнського  (ХV Всекримського) фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці.

Диплом конкурсантки
Цього року у конкурсі взяло участь близько 6 тисяч учасників – поціновувачів творчості Лесі Українки у різних номінаціях, різних вікових групах. Фестиваль-конкурс охоплює усі області України, та цього року були надіслані роботи навіть з Молдови, Італії, Норвегії, Росії.

Учасники отримали пам’ятні подарунки, статуетки і футболки з логотипами фестивалю-конкурсу.

Студентка І курсу факультету мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Елеонора-Богдана Атаманчук здобула перемогу на фестивалі-конкурсі «Змагаймось за нове життя!» у номінації «Вокал».

На Гала-концерті вона виконувала романс на слова Лесі Українки, музику Петра Гайдамаки «Нічка тиха і темна була».

Виконаня конкурсного твору «Нічка тиха і темна була»
Виконання конкурсного твору «Нічка тиха і темна була»

До вашої уваги відео з інтерв’ю (з 1 хв.25 с):

Переможниця фестивалю-конкурсу
Елеонора-Богдана Атаманчук - переможниця фестивалю-конкурсу

Концерт проходив у Чернівецькій обласній філармонії імені Дмитра Гнатюка. Опісля усі учасники мали змогу відвідати Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.

Спільне фото учасників та переможців

Інформаційна група
факультету мистецтв