Студент ТНПУ ім.В.Гнатюка став призером Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Вітаємо! (ФОТО)

Студент ТНПУ ім.В.Гнатюка

став призером Всеукраїнського конкурсу

студентських наукових робіт

Вітаємо!

Студенти інженерно-педагогічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка впродовж багатьох років є активними учасниками всеукраїнських олімпіад. Неодноразово, вони здобували призові місця.

Приємно відзначити, що й цього року студент спеціальності «Професійна освіта (Транспорт)» групи МПТ-2 Микола Дмитрук здобув ІІ місце у
Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті». Конкурс проходив 4 квітня 2019 року в Мелітопольському державному педагогічному університеті ім. Б.Хмельницького. Загалом на цей конкурс було надіслано 73 наукові роботи із провідних вишів України.

Микола Дмитрук достойно презентував результати свого наукового дослідження на тему: «Формування готовності майбутніх робітників у галузі транспорту до комп’ютерної діагностики системи живлення», над яким працював під керівництвом кандидата педагогічних наук, викладача Сіткара Степана Вікторовича на кафедрі машинознавства та транспорту.

Грамота за друге місце

Микола Дмитрук з Грамотою

Грамота за друге місце подяка
Заслужені відзнаки

Учасники конкурсу

Кафедра машинознавства та транспорту, інженерно-педагогічний факультет та ТНПУ ім.В.Гнатюка щиро вітають студента спеціальності «Професійна освіта (Транспорт)» групи МПТ-2 Миколу Дмитрука та його наукового керівника Сіткара Степана Вікторовича з достойною перемогою!

Бажаємо і надалі впевнено перемагати і досягати омріяних висот!