Студентки географічного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка брали участь у конворкінг-сесії «ЕКО-місто: почнемо з себе» (ФОТО)

Студентки географічного факультету

ТНПУ ім.В.Гнатюка

брали участь у конворкінг-сесії

«ЕКО-місто: почнемо з себе»

8 квітня студентки групи Е-22 географічного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка під керівництвом Лісової Н.О. побували в 28 школі в м.Тернопіль в рамках конворкінг-сесії екологічної грамотності та здорового способу життя "ЕКО-місто: почнемо з себе".

Демонстрація зразків студентами

Проведення дослідів

Результати спільних досліджень

Там розглядали якість майонезу та шоколаду відомих виробників, розповідали про вплив неякісної продукції на організм людини. А ще практично показували і навчали, як правильно визначити якість цих продуктів в домашніх умовах. До досліджень залучали учнів школи та всіх охочих. Для учнів і вчителів дослідження були дуже цікавими і для студентів це був позитивний досвід також.

Студентка групи Е-22
Аліна Цідило