Вітаємо з Днем ТНПУ ім.В.Гнатюка!

Дорогі друзі!

Вельмишановні працівники, студенти, випускники, абітурієнти!

Щиро вітаємо усіх з Днем ТНПУ ім.В.Гнатюка!

Десятки літ наш навчальний заклад був колискою освітян, осередком науки, культури, спорту, мистецтва і просвітництва нашого краю. Саме звідси  поширювалися світом промені знань – промені
освіти запалювали вогників у серцях наших краян – це саме той Вогонь Знань, який щороку ми передаємо першокурсникам від час посвяти в студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка.

Ми
відзначаємо цьогорічне свято з особливим піднесенням і натхненням, адже стоїмо на порозі ювілею. Але сьогодні нам 79! Сьогодні в нас буде більше справ, ніж урочин!

Нам належить берегти і примножувати  кращі наукові і педагогічні традиції традиції, розвиватись невпинно і прогресивно!

Бажаємо усім міцного здоров’я і великого натхнення для нових здобутків на благо України і людства!

А успіхи в нас неодмінно будуть!

Ще раз вітаємо усіх причетних, а також  тих, хто лише мріє долучитися до студентського братства ТНПУ ім.В.Гнатюка!

Ми – найкращі! Доведено часом.
І світ – з нами!

Протягом дня в #ТНПУ тривають цікаві та важливі події!
Слідкуйте за відеотрансляціями в  Інстаграмі та у мережі

програма