"Свою перемогу присвячуємо нашому університету!" - бадмінтоністи ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

"Свою перемогу присвячуємо

нашому університету!" -

бадмінтоністи ТНПУ ім.В.Гнатюка

Здоров’я і мораль висока.
Фізичний розвиток — процес,
Що в парі з кодексом моралі,
З ім’ям прекрасним — Спорт — прогрес
Виводить нас у нові далі!

Ода спорту П’єр де Кубертен

Безсмертні рядки "Оди спорту" П’єра де Кубертена характеризують життєвий стан нашого університету, якому в цьому році виповнюється 79 років. Традиційно спорт є частиною життя нашого університету. А хто, як не викладачі університету, повинні задавати орієнтири для молоді у спорті, житті та професійній діяльності. Своїм прикладом ми формуємо нове покоління педагогів, будівничих нашої держави.

Традиційно на спортивному майданчику ЗОШ №10 м.Тернопіль протягом двох тижнів тривав турнір з бадмінтону, присвячений пам’яті директора цього навчального закладу, педагога з великої букви, палкого шанувальника спорту та здорового способу життя Юрія Беркити.

У спортивних змаганнях, що пройшли за сприяння відділу молоді і спорту Тернопільської міської ради та Тернопільського обласного відділення Національного олімпійського комітету України прийняли участь бадмінтоністи-аматори, дорослі та учні.

Наш університет представили викладачі факультету фізичного виховання Андрій Огнистий, Валерій Єднак, та фізико-математичного факультету Андрій Вельгач, які своїм прикладом надихають майбутніх вчителів до здорового способу життя.

Представники Тернопільського національного університету ім. Володимира Гнатюка показали себе з найкращої сторони. Валерій Єднак зайняв перше командне місце, Андрій Вельгач – друге, Андрій Огнистий завоював бронзову нагороду.

атакує срібний призер доцент Андрій Вельгач
Атакує срібний призер доцент Андрій Вельгач

Участь у змаганнях розглядається не лише як спортивна діяльність, а як просвітницька і виховна робота. Не обійшлось і без конфліктів. У ході змагань викладачі факультету фізичного виховання та магістрант нашого університету Зорян Банасевич, який на даний момент є "першою ракеткою" Тернопільської області, допомагали учасникам розібратись з особливостями правил і суддівства з бадмінтону, методикою навчання тренування, розвитку необхідних фізичних якостей.

перша ракетув області магістрант ТНПУ Зорян Банасевич
"Перша ракетка" області магістрант ТНПУ ім.В.Гнатюка Зорян Банасевич

Запрошуємо на факультет фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, де під час навчання гри у бадмінтон ви відчуєте, що це надзвичайно красива, динамічна гра, яка входить у програму Олімпійських ігор.

Навіть вправні гравці відкривають для себе щось нове практично щодня. Переконайтеся, що вам під силу освоєння бадмінтону, ми вас чекаємо у стінах нашого університету.

перемогу присвячуємо дню ТНПУ.
"Перемогу присвячуємо Дню ТНПУ ім.В.Гнатюка"

Заступник голови
 Тернопільського обласного відділення НОК України,
майстер спорту,