Креативний майстер-клас  з німецьким викладачем  на факультеті іноземних мов  ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Креативний майстер-клас
з німецьким викладачем
 на факультеті іноземних мов

ТНПУ ім.В.Гнатюка

За ініціативи кафедри німецької філології та методики навчання німецької мови ТНПУ ім.В.Гнатюка студенти взяли активну участь у майстер-класі, який провела Christel Matzke - доцент Дрезденського технічного університету у рамках ІІ Міжнародної науково-практичної конференції "Розвиток професійної майстерності педагога в умовах нової соціокультурної реальності".

Раді знайомству

Семінар проходив у Галицькому коледжі імені В’ячеслава Чорновола, на який були запрошені вчителі німецької мови міста та області.

Була надзвичайно тепла і водночас емоційна атмосфера. Тема майстер – класу звучала: «Das machen die Deutschen in ihrer Freizeit». Наявність актуальної інформації про вільний час в Німеччині, цікаві завдання, а також жвава дискусія стали запорукою вдалого, інформативного та корисного семінару. Хочемо підкреслити великий професіоналізм та неоціненний викладацький досвід Christel Matzke, представника німецької культури, з якою було легко і приємно спілкуватися.

З нашою випускницею, переможницею конкурсу Учитель року - 2018 у номінації Німецька мова Ятчук М. А..
З нашою випускницею, переможницею конкурсу "Учитель року - 2018" у номінації "Німецька мова" Ятчук М. А.

Ми надзвичайно раді, що мали можливість відвідати такого роду захід, який був дуже цікавим та пізнавальним. Крім того, нам випала прекрасна  нагода відчути себе частиною дружньої сім'ї вчителів німецької мови, попрацювати в групах та вдосконалити свої мовленнєві компетенції.

Життєрадісна атмосфера зустрічі

Робота в групах

Ми, як майбутні вчителі німецької мови, почерпнули багато нового для себе і у захопленні від таких занять, завдяки яким вчимося поважати німецьку мову як рідну, відчуваємо користь і задоволення від кожного нового вивченого слова чи фрази. Або ж,  як доречно зауважила Christel Matzke, що вченими не народжуються.

Дякуємо організаторам конференції за запрошення та співпрацю в очікуванні майбутніх зустрічей!

Світлина на згадку

Студенти факультету іноземних мов