ЗМІ про нас. У Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка заклали  Біблійний сад (ВІДЕО) (ФОТО)

У Тернопільському національному

педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка

заклали  Біблійний сад

Сьогодні, 15 квітня 2019 р. в ТНПУ ім.В.Гнатюка відкрили Біблійний сад, - інформує UA: Тернопіль.  - Студенти та викладачі висадили 8 дерев ялівця і 10 кущів самшиту, а також дуб з села Моринці, де народився Тарас Шевченко.

Пам'ятник
Під час урочин: закладання капсули з посланням до нащадків

Біблійний сад
Біблійному саду - бути!

Таким буде Біблійний сад

Також у біблійному саду освятили пам’ятник Біблії та заклали пам’ятну капсулу з посланням до прийдешніх поколінь, розповіла заступник декана факультету філології і журналістики Галина Синоруб.

Сьогодні виповнилося 79 років від дня заснування університету. У 1940 році постановою Ради Народних Комісарів від 15-го квітня на колишній базі Кременецького ліцею відкрили вчительський інститут, у якому вперше заняття розпочалися українською мовою. У 1969 році педагогічний інститут перебазували до Тернополя.

Дивіться тематинчий сюжет з 2 хв. 44 с