Міський голова Тернополя: "Я висловлюю вдячність ректору, викладачам і студентам університету за цю ініціативу та за усі добрі справи" (ФОТО))

Міський голова Тернополя:

"Я висловлюю вдячність ректору, викладачам і студентам університету
за цю ініціативу та за усі добрі справи"

Вчора, 15 квітня 2019 р., разом з іншими гостями участь у святкуванні Дня ТНПУ ім.В.Гнатюка взяв і міський голова Тернополя  Сергій Віталійович Надал.

мер міста
С.В.Надал біля пам'ятника Біблії

Початок Дня ТНПУ ім.В.Гнатюка
Так розпочався День ТНПУ ім.В.Гнатюка

Своїми враженнями Сергій Віталійович поділився з громадськістю.

Скрін

"Взяв участь у створенні унікального Біблійного саду ТНПУ. Під час заходу на території університету відбулося висадження понад 15-ти одиниць зелених насаджень та символічного дубу із села Моринці, де народився Тарас Шевченко. Також, біля Біблійного саду відкрили пам’ятник Біблії і заклали символічну капсулу часу для прийдешніх поколінь.

Сьогоднішній день є дуже символічним для Тернополя, адже саме 15 квітня ми відзначаємо день першої писемної згадки про місто, в цей день ми святкуємо день створення Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка і саме сьогодні, напередодні Великодня, ми закладаємо Біблійний сад.

Я висловлюю вдячність ректору, викладачам і студентам університету за цю ініціативу та за усі ті добрі справи, які Ви робите не лише на благо університету, а й заради розвитку міста. І я впевнений, що цей Біблійний сад стане справжньою окрасою для Тернополя та ще одним місцем духовного розвитку як студентів педагогічного університету, так і усіх тернополян."

ТНПУ ім.В.Гнатюка - найкращий! І ми з вами!

Відділ у справах молоді
ТНПУ ім.В.Гнатюка