А чи готові Ви стати одним із щасливчиків, які будуть навчатися в нашому виші – ТНПУ ім.В.Гнатюка?

А чи готові Ви стати одним із щасливчиків,

які будуть навчатися в нашому виші –

ТНПУ ім.В Гнатюка?

Вибір професії для кожного випускника – надзвичайно складний і значущий. Тому дуже важливо проводити профорієнтаційну роботу зі старшокласниками, щоб допомогти їм визначитися, адже від цього залежить їхнє майбутнє. Саме з цією метою кандидат педагогічних наук, викладач кафедри української мови та методики її навчання нашого університету Криськів Мирослава Йосипівна зустрілася з випускниками загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Озерної Зборівського району Тернопільської області.

Учні з великою зацікавленістю ловили кожне слово і ставили запитання, які найбільше їх турбують.

Деякі випускники були трохи розгублені і не зовсім розуміли, ким хочуть бути. Але представниця нашого університету допомогла їм визначитися. Вгадайте, в який університет вони вступатимуть?

Агітація пройшла успішно – дебатів з іншими університетами не буде!

Ми чекаємо на здібних та креативних студентів! А Ви з нами?

Кандидат педагогічних наук,
викладач кафедри української мови