Доцент кафедри теорії і практики перекладу   ТНПУ ім.В.Гнатюка   О.В.Іванців взяла участь  у  тренінговій школі в Люксембурзі (ФОТО)

Доцент кафедри теорії і практики перекладу

ТНПУ ім. В. Гнатюка

О. В. Іванців взяла участь

у  тренінговій школі в Люксембурзі

На початку квітня в м.Еш-сюр-Альзетт (Люксембург) відбулася тренінгова школа з оволодіння орфографією різних мов, яку було проведено у рамках проекту “Зміцнення можливостей європейців завдяки створенню європейської мережі з проблем грамотності” (COST Action IS1401 “Strengthening Europeans’ capabilities by establishing the European literacy network”), що підтримується Європейською програмою з розвитку наукових досліджень і технологій “Горизонт 2020”.

Учасники тренінгової школи

“Дім знання” (Maison du savoir) – новий корпус Люксембурзького університету

Тренінг був організований факультетом мов, літератур, гуманітарних наук, мистецтва й педагогіки Люксембурзького університету. Конкурсний відбір для участі у тренінговій школі пройшли 25 молодих дослідників представники Бангладешу, Великої Британії, Італії, Китаю, Люксембургу, Польщі, Португалії, Росії, Словаччини та України.

Навчальний центр Люксембурзького університету

Обговорення доповідей учасників тренінгової школи

Учасницею тренінгової школи від України була кандидат філологічних наук, доцент кафедри теорії і практики перекладу ТНПУ ім. В. Гнатюка Іванців Орислава Володимирівна.

Кафедра теорії і практики перекладу