Відбулись змагання першості з волейболу студентів ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Відбулись змагання першості
з волейболу

студентів ТНПУ ім.В.Гнатюка

У четвер 11 квітня пройшли змагання першості з волейболу між чоловічими збірними командами факультетів вишу. Змагання проходили за коловою системою в одне коло. Усі зустрічі проводились з трьох партій або до двох перемог однієї з команд.

За сприянням деканату факультету фізичного виховання студенти мали змогу продемонструвати свої навики гри у волейбол на професійному волейбольному майданчику в спортивному залі факультету фізичного виховання.

Ігровий момент

Тайм-аут збірної команди фізико-математичного факультету

Чудова атмосфера, бойова готовність команд та емоційна підтримка вболівальників супроводжувала змагання dпродовж зіграних десяти зустрічей.

Фінальна гра

Остання зустріч між збірними командами факультетів фізико-математичного та інжеренро-педагогічного видалась доволі емоційною, адже вирішувалась доля команд. Після зіграних двох партій з рахунком 1:1 у третій вирішальній партії перемогу здобула команда фізико-математичного факультету — перше місце. Друге місце — команда інженерно-педагогічного факультету. Замкнули тройку лідерів збірна команда географічного факультету.

Команда-переможець.
Команда-переможець

За підтримки, в організації та проведенні змагань, студентського уряду і профспілки студентів команди були нагороджені грамотами, медалями та цінними призами.

Спільне фото

Дякуємо всім за участь та емоційну підтримку вболівальників - ви круті!

Голова спортивного клубу

Петро Петрица