Шахісти гідно представили ТНПУ ім.В.Гнатюка на змаганнях ІІІ відкритої універсіади м.Тернополя серед ЗВО (ФОТО)

Шахісти гідно представили

ТНПУ ім.В.Гнатюка

на змаганнях ІІІ відкритої універсіади

м.Тернополя серед ЗВО

16 квітня у стінах Тернопільського національного економічного університету проходили змагання з шахів. Змагання проходили по коловій системі в 1 коло. Загалом у відкритій Універсіаді Тернополя серед закладів вищої освіти з шахів прийняло участь 7 команд.

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка представляли 2 збірні команди.

Грають збірні команди ТНПУ-1 та ТНПУ-2.
Грають збірні команди ТНПУ-1 та ТНПУ-2

Напружені, але дуже цікаві видалися змагання!

1 тур змагань.
Перший тур змагань

Студенти усіх команд демонстрували яскраві комбінацій, фантастичні задуми, блискучі ходи. Завдяки грамотним настановам, порадам тренерів перед змаганнями, спортсмени збірної команди ТНПУ №1 посіли почесне друге місце, поступившись команді ТНЕУ.  Збірна команда ТНПУ №2 — зайняла 5-е місце.

Нагородження капітана першої команди ТНПУ - Ворончак Володимир
Нагородження капітана першої команди ТНПУ Ворончака Володимира

Збірна команда ТНПУ ім. В. Гнатюка з шахів
Збірна команда ТНПУ ім.В.Гнатюка з шахів

Керівництво факультету фізичного виховання та голова спортивного клубу вітають з перемогою юних шахістів, які гідно захищали честь свого вишу. Ви — молодці!

Голова спортивного клубу

Петро Петрица