Кафедра машинознавства та транспорту ТНПУ ім. В. Гнатюка вітає призерів Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Електротехніка та електромеханіка» (ФОТО)

Кафедра машинознавства та транспорту
ТНПУ ім. В. Гнатюка
вітає призерів Всеукраїнського конкурсу
студентських наукових робіт у галузі
 «Електротехніка та електромеханіка»

Студенти інженерно-педагогічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка впродовж багатьох років є активними учасниками всеукраїнських олімпіад. Неодноразово, вони здобували призові місця.

Приємно відзначити, що й цього року студенти спеціальності «Професійна освіта (Транспорт)» групи мПТ Біль Максим та Шляхтич Віктор здобули ІІІ місце у
Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі «Електротехніка та електромеханіка», який проходив з 14 по 17  квітня 2019 року в Дніпровському державному технічному університеті (м. Кам’янське) у секції «Електрогенеруючі системи та пристрої». Загалом на даний конкурс було надіслано 163 наукові роботи із провідних вишів України та відібрано для заслуховування близько 60 робіт у трьох секціях.

Максим та Віктор достойно презентували результати свого наукового дослідження на тему: «Електрохіміча система енергозабезпечення з регенерацією парникових газів у «Нову біомасу», над яким працювали під керівництвом кандидата технічних наук, асистента Буреги Назара Васильовича.

Максим та Віктор достойно презентував результати свого наукового дослідження
Максим та Віктор достойно презентували результати свого наукового дослідження

Вручення нагород призерам Всеукраїнського конкурсу
Вручення нагород призерам

Кафедра машинознавства та транспорту Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка  щиро вітає студента спеціальності «Професійна освіта (Транспорт)» групи мПТ Біля Максима та Шляхтича Віктора, їх наукового керівника Бурегу Назар Васильовича з достойною перемогою!

Бажаємо і надалі впевнено перемагати і досягати омріяних висот!