Факультет філології і журналістики та факультет фізичного виховання ТНПУ ім.В.Гнатюка провели спільне свято (ФОТО)

Факультет філології і журналістики

та факультет фізичного виховання

ТНПУ ім.В.Гнатюка

провели спільне свято

17 квітня у стінах Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбулося незвичне поєднання: факультет філології і журналістики та факультет фізичного виховання творили історію – спільний День факультету.

Хоч погода не була сприятливою, ранок почався зі святкової ходи алеєю до головного входу університету.

Підготовка до святкової ходи

Спільний День факультету філології  і журналістики і факультету фізичного виховання
Спільний День факультету філології  і журналістики і факультету фізичного виховання

Потім – запальна «руханка» та інтелектуальний конкурс між факультетами:  читання скоромовок та швидких текстів подарували настрій викладачам та студентам обох факультетів.

Конкурс на читання скоромовок та текстів

Святкування продовжилось вікториною, де усі охочі могли обирати категорії і перевірити свої знання за допомогою цікавих запитань.

На завершення – святковий батл «Хто зверху?» і концертна програма залишили незабутні враження та неймовірні емоції.

Студенти й викладачі факультету філології і журналістки та факультету фізичного виховання мали змогу проявити себе, показати свої вміння і таланти. Так, декан факультету філології і журналістики Вільчинська Тетяна Пилипівна зі студентами-журналістами зробили ексклюзивний сюрприз – «філологічний» реп, викладачі різних кафедр факультету подарували пісню, доц.Г.Д.Панчук читала проникливу поезію, а викладачі факультету фізичного виховання зуміли доторкнутись до струн душі зворушливим танцем…

Фрагмент концертної програми

Нагородження кращих викладачів і студентів-2019

Сподіваємось, що спільне святкування Дня факультету стане гарною традицією, оскільки всі викладачі й студенти отримали море щастя і чудовий настрій.

Сьогодні  з гордістю можна сказати: «Ми такі різні, але нам так добре разом!»

Студентка факультету філології і
журналістики