Студент факультету фізичного виховання ТНПУ ім.В.Гнатюка - призер всеукраїнських змагань

Студент факультету фізичного виховання

ТНПУ ім.В.Гнатюка -

призер всеукраїнських змагань

З 18 до 20 квітня у Кам’янець-Подільському на Хмельниччині відбулися традиційні змагання з легкоатлетичних метань на честь Олімпійських чемпіонів 1972 року – уродженців Хмельниччини Фаїни Мельник (метання диска) та Анатолія Бондарчука (метання молота).

Змагання проводяться вже 11 років під патронатом Національного олімпійського комітету.

Упродовж трьох днів, біля 130 спортсменів (представники 14 областей та міста Києва) виборювали нагороди на стадіоні місцевого Національного університету імені Івана Огієнка.

До складу збірної Тернопільської області було включено і студента факультету фізичного виховання Шилівського Олександра (група ФВ-42). У змаганнях зі штовхання ядра (7,260 кг) з результатом 17 метрів 83 сантиметри він посів друге місце. Тренує спортсмена випускник факультету фізичного виховання Іван Панасюк. Слід зазначити, що Іван також брав участь у змаганнях, як діючий спортсмен він здобув перемогу у секторі для метання диску з результатом — 55 метрів 30 сантиметрів.

Доц.ТМОПС Єднак В.Д.