ЗМІ про нас. Міністерство екології та природних ресурсів України   дякує  ТНПУ ім. В.Гнатюка   за підтримку важливої ініціативи

ЗМІ про нас

Міністерство екології

та природних ресурсів України

дякує

ТНПУ ім. В.Гнатюка

за підтримку важливої ініціативи

Дуби Шевченка продовжують єднати Україну. У Тернополі студенти, викладачі та священники висадили Едемський (Біблійний) сад - живий пам'ятник Біблії.

Фото можна переглянути в альбомі

Зокрема, у саду 9 дерев із Святого Письма. Серед них саджанець дуба із Черкащини - малої батьківщини Кобзаря. Деревце Мінприроди передало до Тернополя у рамках загальнонаціональної акції "Дуби Шевченка єднають Україну".

Молоді дубки - нащадки тих велетнів-дубів, які росли за життя Тараса Шевченка і біля яких він робив свої перші замальовки, вже другий рік поспіль небайдужі громади висаджують на території своїх населених пунктів.

Ініціатори акції у Тернополі хочуть, щоб цей сад став місцем, де кожен зможе відчути гармонію та наблизитись ближче до Бога.

Дякуємо Тернопільському національному педагогічному університету імені Володимира Гнатюка за підтримку нашої ініціативи!