Хіміко-біологічний факультет ТНПУ ім. В.Гнатюка  запрошує абітурієнтів для вступу на базі  освітньо-кваліфікаційного рівня  «молодший спеціаліст»  (ФОТО)

Хіміко-біологічний факультет
ТНПУ ім. В.Гнатюка
запрошує абітурієнтів для вступу
на базі освітньо-кваліфікаційного рівня
«молодший спеціаліст»

Нещодавно група викладачів хіміко-біологічного факультету у складі: декана факультету, професора Надії Михайлівни Дробик, доцента кафедри загальної біології та методики навчання природничих дисциплін Любові Степанівни Барни, доцента кафедри хімії Миколи Миколайовича Гладюка, завідувача лабораторії морфології та систематики рослин, асистента кафедри ботаніки та зоології Яворівського Руслана Любомировича у межах проведення профорієнтаційних заходів відвідала два вищі навчальні заклади І–ІІ рівнів акредитації  Тернопільської та Хмельницької областей з метою залучення випускників коледжів освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» для вступу на навчання за скороченим терміном (3 роки) для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр».

Декан факультету професор Дробик Н. М. ознайомиола випускників із переліком спеціальностей та особливістю організації навчального процесу на факультеті

Доцент Барна Л. С. розповіла про особливості проведення вступних випробуваньДоцент Барна Л. С. розповіла про особливості проведення вступних випробувань
Доцент Барна Л. С. розповіла про особливості проведення вступних випробувань

У випускників Чортківського та Чемеровецького медичних коледжів доволі значне зацікавлення викликала інформація щодо можливості продовження свого навчання за скороченим терміном на спеціальностях 014 Середня освіта (Біологія та здоров'я людини) та 014 Середня освіта (Хімія) як на денній, та і на заочній формах.

Студенти Чортківського медичного коледжу

Зустрічі проходили у невимушеній, доброзичливій та конструктивній  атмосфері. Викладачі отримали багато цікавих запитань від студентів, познайомилися з матеріально-технічною базою навчальних закладів, їх традиціями, історією. Це усе в комплексі викликало приємні обопільні враження і наштовхнуло на накреслення перспективних шляхів подальшої всебічної співпраці.

Обговорення перспектив творчої співпраці навчальних закладів із директором Чортківського медколеджу, кандидатом медичних наук, заслуженим лікарем України Біликом Любомиром Степановичем

На завершення студенти-випускники коледжів були запрошені на "День хіміко-біологічного факультету», котрий відбудеться 15 травня 2019 р.

За інформацією
хіміко-біологічного факультету