Студентка ТНПУ ім.В.Гнатюка перемогла в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта». Вітаємо! (ФОТО)

Студентка ТНПУ ім.В.Гнатюка
перемогла в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу
студентських наукових робіт
зі спеціальності «Початкова освіта»

Вітаємо!

Студентка другого курсу відділення «Початкова освіта» Шишак Андріана Михайлівна нагороджена дипломом другого ступеня за участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта», який проводився 23 квітня 2019 року у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського.

Вінницький державний педагогічний університет радо зустрів гостей з Тернополя

Тема наукової роботи: «Інтерактивні методи роботи з підручником у початковій школі» (науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор Кодлюк Ярослава Петрівна). Дослідження виконувалося в рамках проблеми науково-дослідної лабораторії шкільного підручника «Модернізація змісту шкільної освіти в Україні: стан та перспективи розвитку» (номер державної реєстрації 0114U003075).

Виступ Шишак Андріани на науково-практичній конференції

Переможець конкурсу Шишак А. М. та науковий керівник Кодлюк Я. П.

Нагородження призера конкурсу та наукового керівника

Учасники ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та їхні наукові керівники

Матеріали дослідження опубліковані у науковому збірнику: Шишак А. М. Інтерактивні методи роботи з підручником у початковій школі / А. М. Шишак // Сучасна початкова освіта в поглядах молодих науковців : матеріали ІІ туру Всеукр. конк. студ. наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта». – 2019. – Вип. 8. – С. 138–144.

ТНПУ ім.В.Гнатюка щиро вітає Адріану з успішним виступом і бажає подальших наукових, навчальних та особистих успіхів!