Представники хіміко-біологічного факультету  ТНПУ ім. В.Гнатюка  успішно виступили на Всеукраїнській студентській олімпіаді  з біології (ФОТО)

Представники хіміко-біологічного факультету
ТНПУ ім. В.Гнатюка
успішно виступили
на Всеукраїнській студентській олімпіаді
з біології

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з біології  був проведений 17-18 квітня 2019 року на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького. Хіміко-біологічний факультет ТНПУ ім.В.Гнатюка представляли Сахно Адріана (студентка 41-ої групи) і Лисенко Діана (магістрант І курсу).

сертифікат про участь Лисенко Діани  сертифікат про участь Сахно Адріани

Магістрант І курсу хіміко-біологічного факультету Лисенко Діана нагороджена грамотою за високий рівень теоретичної підготовки з дисципліни «Фізіологія рослин».

грамота Лисенко Діани.

Щиро вітаємо Лисенко Діану з цим здобутком та бажаємо міцного здоров’я, щастя, натхнення, успіхів в навчанні і всіх гараздів!

Доц. кафедри загальної біології
та методики навчання природничих дисциплін
О.С. Волошин та І.Б. Чень