Факультет філології та журналістики ТНПУ ім.В.Гнатюка приймав гостей з Луганського національного університету ім.Т.Шевченка (ФОТО)

Факультет філології та журналістики
ТНПУ ім.В.Гнатюка приймав гостей
з Луганського національного університету
 ім.Т.Шевченка

У світлі дні після Великодня до Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка на факультет філології та журналістики завітали викладачі та студенти Луганського національного університету ім.Т.Шевченка.

Гості відвідують визначні місця м.Тернополя, студенти проводять своїм колегам з Луганська екскурсію нашим університетом.

Кандидат філологічних наук, доцент Лєснова В. В. провела для студентів факультету філологіі і журналістики лекцію "Слобожанські говірки" та розповіла про відому діалектологічну школу.

Також гості презентували "Літературну мапу Луганщини". Цікаво та пізнавально провели мультимендійну лекцію разом зі студентами викладачі Луганського університету.

Уважні слухачі лекції з діалектології.
Уважні слухачі лекції з діалектології

Представлення Літературної мапи Луганщини

Ці дні увійдуть в історію нашого університету й закарбуються в пам'яті студентів та викладачів.

Хочеться вірити, що такі зустрічі стануть доброю традицією для Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка.

Студентка групи УФ-22
Шайнюк Христина