Триває набір учасників на молодіжну конференцію Falling Walls Lab

Триває набір учасників

на молодіжну конференцію

Falling Walls Lab

Німецька Служба академічних обмінів (DAAD), Чернівецький національний університет  ім. Ю. Федьковича, Центр Геданкендач,  за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини організовує в Чернівцях The Falling Walls Lab.

Учасники заходу повинні будуть представити свій дослідницький проект, бізнес-план або соціальну ініціативу, присвячені будь-якій сфері діяльності, тривалістю до 3 хв. Конкурсанти отримають чудову можливість прийняти участь в захоплюючих дискусіях, поспілкуватись з колегами-новаторами та експертами з різних дисциплін.

Хто може подати заявку:

• студенти бакалаврату або магістратури, аспіранти, докторанти, молоді спеціалісти або підприємці.

Нагорода для переможців

• Поїздка до Берліна (Німеччина).

• Участь у фіналі THE Falling Walls у Берліні 8 листопада 2019 року. Переможець фіналу зможе виступити ще раз на грандіозній Конференції ”THE Falling Walls” 9 листопада 2019 року, отримає грошову нагороду.

• Квиток на престижну конференцію Falling Walls, де лідери з науки, промисловості і політики зустрічаються і обговорюють, які стіни впадуть далі в науці і суспільстві.

• Участь у заходах Springer Nature з наукової публікації та наукова екскурсія.

Захід відбудеться 31 травня в медіа-центрі “Belle Vue”, вул. Кобилянська, 2 б, 58000 Чернівці. Початок: 15.00

Подавати заявку можна за адресою: fall-walls.com/lab/apply.

За деталями звертайтесь: FallingWallsUkr@gmail.com

Кінцевий термін подачі заявок: 10 травня 2019 року.

Довідка

Falling Walls Lab - це регіональні конференції у різних містах світу, де молодь з усього світу презентує свої ідеї. Регіональні конференції передують щорічній Falling Walls Conference у Берліні, що була заснована 2009 року з нагоди 20-річчя падіння Берлінської стіни провідними вченими Європи за підтримки уряду Німеччини.