ЗМІ про нас. Студенти-волонтери з ТНПУ ім.В.Гнатюка навчають англійської мови людей поважного віку (ФОТО)

ЗМІ про нас

Студенти-волонтери з ТНПУ ім.В.Гнатюка

навчають англійської мови

людей поважного віку

Тернопільські пенсіонери з «Університету третього віку» безкоштовно вчать англійську мову. Нову групу слухачів планують набирати у вересні.

Безкоштовно вивчати англійську мову мають можливість тернопільські пенсіонери та люди з інвалідністю в «Університеті третього віку», що діє в Тернопільському міському територіальному центрі соціального обслуговування населення.

Тут діє факультатив з вивчення англійської мови. Заняття проходять щочетверга.

- В ході опитування слухачів нашого університету третього віку ми виявили, що люди мають потребу у вивченні англійської мови, і запровадили її вивчення у формі факультативу, - розповіла завідувач відділення денного перебування Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Марія Бісовська.

Навчають мови людей поважного віку двоє студентів-волонтерів з Тернопільського педагогічного університету із факультету іноземних мов. Вони розробили свою програму і проводять заняття щочетверга.

- Група розрахована на 20 людей, - продовжує пані Бісовська. – Зазвичай на заняття приходить 10-15 людей. Це тернопільські пенсіонери і люди з інвалідністю, старші 18 років. В цій групі є люди різного віку 60-68, 70-75 років є і 80-річні. Обмеження за віком у нас немає.

u-ternopoli-angliysku-vchat-navit-80-richni

Пенсіонери зараз хочуть бути сучасними, кажуть в Центрі. Вони хочуть розуміти значення термінів в телефоні чи на комп’ютері, які написані англійською. Більше 80% сайтів в Інтернеті існують саме англійською мовою, і спілкування людей з різних країн у всесвітній мережі також відбувається англійською. А є і такі пенсіонери, хто подорожує за кордоном, вони хочуть вміти порозумітися англійською з іноземцями і відповідно не відчувати труднощів у спілкуванні з місцевими.

Нагадаємо, нову соціально-педагогічну послугу «Університет третього віку» у Тернополі запровадили з нового року. Пенсіонери та люди з інвалідністю мають змогу безкоштовно навчатися на трьох факультетах: «Комп’ютерна грамотність», «Практична психологія» та «Основи збереження здоров’я». Навчання проводять безкоштовно.

Уже 17 травня навчання завершать 45 випускників «Університету третього віку». Сертифікати їм вручатимуть в Українському Домі «Перемога». А от новий набір слухачів університету і факультативу з вивчення англійської планують набирати з вересня. Звертатися можна у Тернополі за адресою вул. Лисенка, 8, кабінет 7. Тел. 22-02-62.

Діана Олійник,