Студенти факультету мистецтв співали гаївки (ФОТО)

Студенти факультету мистецтв

співали гаївки

«Благослови мати, весну закликати, весну закликаю, з далекого краю…» - такими словами 8 травня розпочався захід в рамках курсу «Методика музичного виховання», на якому студенти факультету мистецтв груп ММ-31 та ММ-12 виконували Великодні гаївки під керівництвом доцента, кандидата педагогічних наук Ороновської Лариси Дмитрівни.

Жучок
"Жучок"

Практичне заняття проводилось поруч з навчальним корпусом. Звучали різні гаївки, які популярні в нашому регіоні, зокрема: «Ми голубку уловили», «Жучок», «Вінець», «Огірочки» та інші.

Ми щиро вдячні Ороновській Ларисі Дмитрівні за такий досвід, за атрибутику, за підтримання традицій, адже всім відомо, що майбутнє є у тих, які шанують своє минуле, а ми, українці, можемо хизуватися своїми надбаннями. Гаївки стали для нас важливим практичним заняттям, цей досвід зможемо у майбутньому використати у діяльності педагога.

Ми голубку уловили
"Ми голубку уловили"