Студенти факультету мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка запрошують на святковий концерт «Якщо хочеш доторкнутися до ангела, пригорнись до мами»

Студенти факультету мистецтв
ТНПУ ім.В.Гнатюка
запрошують на святковий концерт

«Якщо хочеш доторкнутися до ангела,
пригорнись до мами»

Студенти групи ММ-11 факультету мистецтв запрошують на святковий концерт «Якщо хочеш доторкнутися до ангела, пригорнись до мами», який відбудеться 15 травня о 15:00 в аудиторії 301.

Мистецький керівник – доцент Палій Наталія Віталіївна.

Прийшов на нашу землю оспіваний у піснях травень, приніс нам чимало свят. Природа пробуджена після зимового сну свіжо буяє, додає нових сил, підносить настрій, звеселяє серця. Тож не дивно, що серця наші особливо розкриваються для святкування чудових духовних свят, які припадають  на цей місяць. 12 травня ми відзначали Свято Матері, а 15 травня святкуватимемо день сім’ї. Саме з нагоди цих свят лунатимуть найщиріші вітання від студентів першого курсу батькам, викладачам, студентам та усім гостям.

Афіша

У програмі звучатимуть відомі хіти про матерів та батьків, серед яких «Мам» гурту «Скрябін», «Мати каже правду» Олега Винника та інші. Пролунають і авторські пісні та вірші. А також співатимуть сімейні ансамблі.

Студентка групи ММ-11

факультету мистецтв