Традиції на історичному факультеті  ТНПУ ім.В.Гнатюка:  свято останньої пари  «Історія та сучасність» (ФОТО)

Традиції на історичному факультеті
 ТНПУ ім.В.Гнатюка:

свято останньої пари
 «Історія та сучасність»

Студенти-історики групи ІС-41 під керівництвом свого куратора і викладача Ятищук Оксани Василівни провели свято останньої пари: «Історія та сучасність».

В українських парафіяльних школах існувала традиція останнього заняття у школі. Учень, що завершував навчання, урочисто у вишитому рушнику приносив кашу на урок і пригощав всіх інших учнів, а вчителю дарували рушник. То ж студенти на останній парі з етнології відтворили таку традицію. Святково одягнені у вишиванки, студенти  смакували закарпатську кашу мамалигу і згадували цікаві семінари в ході вивчення предмету.

Дівчата готують кашу мамалигу

За спільним столом із куратором

Веселі гаївки

Завершення свята, група ІС-41

Наприкінці осучаснили традицію, розбивши макітру і взявши собі кожен по частинці, аби через 5 років знову зустрітись у повному складі і скласти макітру наново,  згадавши свято останньої пари.

Розбита макітра на згадку

Завершили все дійство веселими молодіжними гаївками.

Студентка групи ІС-41
Драгущак Ірина