ЗМІ про нас.Тернопільські студенти боротимуться за вихід на футбольний чемпіонат Європи
ЗМІ про нас

Тернопільські студенти боротимуться

за вихід на футбольний чемпіонат Європи

Футбольна команда Тернопільського національного педагогічного університету вийшла у фінал чотирьох чемпіонату України серед студентів. За право потрапити у фінальну частину наші студенти змагались проти команди Сумського державного університету. На виїзді тернополяни святкували перемогу 1:3.

Повторний матч відбувся 14 травня на Тернопільському міському стадіоні. Підопічні Василя Івегеша завдяки голу Романа Левицького знову перемогли 1:0 та за сумою двох матчів вийшли до фіналу.

ternopilski-studenti-borotimutsya-za-vihid-na-futbolniy-chempionat-evropi

Додамо, що ще один представник Тернопільщини – "Кременець-Академія" за сумою двох матчів не зуміла подолати етап плей-оф, поступившись студентам з Києва.

Додамо, що чемпіон України серед студентів отримає путівку на чемпіонат Європи, що відбудеться у Іспанії.