Дні науки на факультеті філології  і журналістики ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Дні науки на факультеті
філології  і журналістики
 ТНПУ ім.В.Гнатюка

15 травня у рамках Днів науки на факультеті філології і журналістики відбулася студентська наукова конференція.

Під керівництвом викладачів усіх кафедр факультету працювали секції.

Одна з них – «Актуальні проблеми лексикології і граматики сучасної лінгвістики».

Дні науки на факультеті філології  і журналістики
Дні науки на факультеті філології  і журналістики

У роботі секції взяли участь студенти і магістранти, які виступили з актуальними питаннями сучасної мовознавчої науки.

Так, під керівництвом док. філол. наук,  проф. Вільчинскої Тетяни Пилипівни, канд. філол. наук, доц. Бабій Ірини Михайлівни, канд. філол. наук, доц. Свистун Ніни Олександрівни студенти підготували ґрунтовні і цікаві теми з когнітивної лінгвістики, лексики, фразеології, дериватології, синтаксису.

Наукові доповіді..
Наукові доповіді
Виступи з актуальними лінгвістичними темами

Кращі доповіді відбирали за такими критеріями: наукова новизна дослідження, достовірність фактів, уміння доповідача зацікавити аудиторію, відповідати на запитання викладачів і студентів тощо.

За підсумками роботи секції призові місця одержали:

І місце – студентка групи УФ-31 Нестерович Юліана з доповіддю «Структурно-семантична характеристика складних іменників Оксани Забужко»;

ІІ місце – магістрантка групи мУМ-1 Інеса Коцяба з доповіддю «Структурно-семантична характеристика односкладних безособових речень у поетичній мові Лесі Українки»;

ІІІ місце – студентка групи УФ-42 Рибак Вікторія з доповіддю «Авторські неологізми в романі «Записки українського самашедшого» Ліни Костенко».

Дні науки тривають

Після засідання секції ''Актуальні проблеми лексикології  і граматики сучасної лінгвістики'

Після засідання секції ''Актуальні проблеми лексикології  і граматики сучасної лінгвістики'

Щиро вітаємо з нагородами і бажаємо нових наукових звершень!

Студентка факультету філології і журналістики
Думін Уляна