Майстер-клас у STEM-центрі фізмату   ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Майстер-клас у STEM-центрі фізмату

ТНПУ ім. В. Гнатюка

У рамках реалізації проекту «Популяризація STEM-професій» (за підтримки ТНПУ імені Володимира Гнатюка та представників Британської ради «Активні громадяни») колективом кафедри інформатики та методики її навчання (Н. Р. Балик, О. В. Барна, С. В. Мартинюк, Г. Р. Генсерук) 15 травня 2019 року для учнів Підволочиської гімназії імені Івана Франка та Великогаївської ОТГ було проведено майстер-клас «Ознайомлення із STEM-професією інженер із 3D-друку».

Знайомство зi STEM-центром

Захід відбувся завдяки тісній співпраці колективу кафедри інформатики та методики її навчання ТНПУ ім.В.Гнатюка й учителів закладів загальної середньої освіти. Участь у підготовці заходу взяли також магістранти спеціальності «Інформатика» Божук Наталія, Бачинська Анастасія, Ющишин Андрій та Ющишин Леся і студентка І курсу Голояд Яна.

Готуємося до демонстрацii елементiв доповненої реальностi

Екскурсiя у минуле комп'ютерної технiки

На трьох локаціях фестивалю учасники дізналися чимало цікавого про історію і застосування 3D-моделювання і 3D-друку, оглянули розроблені працівниками кафедри моделі замків Тернопілля, ознайомилися із 3D-принтером, 3D-сканером і 3D-моделюванням загалом.

Не так просто виготовити модель за домопогою 3D-ручки

Ось i закiнчився цiкавий майстер-клас

З використанням 3D-ручок учасникам майстер-класу вдалося самостійно змоделювати і виготовити об’ємні моделі зображень. Особливий інтерес викликали технології доповненої реальності, з використанням яких роздруковані на аркуші рисунки «оживали» у вигляді відеороликів.

Доцент кафедри інформатики та

методики її навчання