Ювілейна конференція   на географічному факультеті   ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Ювілейна конференція

на географічному факультеті

ТНПУ ім.В.Гнатюка

7-8 травня 2019 р. на географічному факультеті відбулася міжнародна науково-практична конференція «Міждисциплінарні інтеграційні процеси у системі географічної, екологічної та туризмологічної науки». Поряд з Тернопільським національним педагогічним університетом ім.В.Гнатюка, співорганізаторами конференції виступили навчальні заклади Польщі (Економічний університет в Катовіце, Щецинський університет, Краківський педагогічний університет ім.Національної комісії освіти), Словаччини (Пряшівський університет), Румунії (Університет Сучави ім.Штефана чел Маре). Конференція була присвячена 25-річчю відкриття першої непедагогічної спеціальності в ТНПУ – «Екологія».

Відкриття конференції

Атрибути наукового заходу

З вітальними промовами виступили ректор університету проф. Буяк Б.Б., декан географічного факультету Львівського національного університету ім. І. Франка доц. Біланюк В.І., завідувач кафедри соціально-економічної географії та туризму Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова проф. Топчієв О.Г., завідувач кафедри географії та методики її викладання Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. доц. Касіяник І.П., заступник міського голови м. Тернополя Л.О. Бицюра.

Виступ проф. Топчієва О.Г. (Одеський національний університет ім. І. І. Мечникова)

Також вітання надіслав Президент Українського географічного товариства, член-кореспондент Академії педагогічних наук України, академік Академії наук вищої освіти України, декан географічного факультету Київського національного університету ім.Т.Шевченка проф.Я.Б.Олійник.

Хід конференції

Доповіді науковців, які взяли безпосередню участь в конференції торкалися історії становлення та перспектив розвитку природничих досліджень в Україні, геоекологічних, природничо-географічних та суспільно-географічних досліджень територіального розвитку, а також туризмологічних студій в сучасному науковому просторі. Варто наголосити. що кожна доповідь завершувалась обов’язковою дискусією та обговоренням, що свідчить про актуальність тієї проблематики, яка була презентована науковцями університетів Ополє, Сільського університету (Польща), Львівського національного університету ім.І.Франка, Одеського національного університету ім.І.І.Мечникова, Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича, Ужгородського національного університету, Національного університету «Львівська політехніка», Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.

Загальне фото учасників конфереції

Понад 60 доповідей, які були відібрані науковим комітетом конференції, ввійшли до збірника матеріалів та як статті у фахове видання «Наукові записки ТНПУ. Серія: Географія».

За інформацією географічного факультету