Майбутні педагоги долучились до акції  «Прапор Національного олімпійського комітету України  в кольорах української вишиванки»

Майбутні педагоги долучились до акції
«Прапор Національного олімпійського комітету України
в кольорах української вишиванки»

«У своїй діяльності ми багато уваги приділяємо залученню саме молодого покоління до спорту. Звичайно, що не всі, хто займається спортом, стануть чемпіонами, але виростуть сильними та успішними особистостями», - зазначає доктор наук з фізичного виховання і спорту, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка.

Студенти факультету педагогіки і психології Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка, як майбутні педагоги, з ініціативи кафедри фізичного виховання та Тернопільського обласного відділення НОК України і Олімпійської академії України у Всесвітній день вишиванки приєднались до акції «Прапор Національного олімпійського комітету України в кольорах української вишиванки».

Прапор НОК України в кольорах вишиванки

Через впровадження у життя олімпійських цінностей та символів, одним із яких є прапор Національного олімпійського комітету України, майбутні педагоги мають можливість відчути себе частиною спільнот – чи то вболіваючи за свою національну команду на змаганнях, чи то беручи участь у численних олімпійських проектах.

Чистота помислів та вчинків та „чистота” білого фону олімпійської символіки з національним гербом України у поєднанні з чистотою і красою української вишиванки є тим символом на якому повинно здійснюватись виховання молоді на принципах моралі, чесності та гідності.

Голова Тернопільського обласного відділення
доц. Олімпійської академії України