Для магістрів психології ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулася профілактична лекція  «Наслідки вживання психоактивних речовин» (ФОТО))

Для магістрів психології
ТНПУ ім.В.Гнатюка
 відбулася профілактична лекція

«Наслідки вживання психоактивних речовин»

Нещодавно в приміщенні факультету педагогіки та психології ТНПУ ім. В. Гнатюка  відбулась зустріч магістрів і викладачів факультету з лікарем-наркологом Юрієм Миколайовичем Мінчуком, який провів профілактичну лекцію на тему «Наслідки вживання психоактивних речовин».

Студенти та викладачі на лекції щодо наслідків вживання психоактивних речовин

Лікар нарколог розвиває тему проблеми вживання алкоголю
Лікар-нарколог розвиває тему проблеми вживання алкоголю

Доповідач зазначив, що на сьогодні в Тернопільському районі найчастіше спостерігаються залежності від алкоголю, наркотиків, комп’ютерних ігор та смартфонів. Більш детально фахівець окреслив головні наслідки вживання алкоголю та наркотиків – втрату людини свого «Я», сім’ї та родини. В ході зустрічі слухачі давали запитання та висловлювали свою думку з приводу піднятої проблеми.

Захід організувала практичний психолог відділу у справах молоді ТНПУ ім.В.Гнатюка Уляна Мелешко за підтримки заступника декана факультету педагогіки та психології Ганни Богданівни Чайковської.

відділу у справах молоді ТНПУ ім. В. Гнатюка

Уляна Мелешко