На факультеті мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка  відбувся святковий концерт з нагоди Дня Матері та Сім’ї  (ФОТО)

На факультеті мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка
відбувся святковий концерт
з нагоди Дня Матері та Сім’ї

15 травня на факультеті мистецтв  відбувся святковий концерт з нагоди Дня Матері та Сім’ї «Якщо хочеш доторкнутися до ангела, пригорнись до мами».

Родинне свято підготували та провели студенти групи ММ-11 разом із своїм куратором доцентом Палій Наталією Віталіївною. На святі лунали як і відомі, так, і авторські пісні та вірші. На концерті були присутні викладачі факультету мистецтв, студенти, гості і, звичайно, мами,тати та бабусі. Кожне сказане слово залишило неабиякий слід у наших батьківських серцях.

Студенти виконують пісню  Мам
Студенти виконують пісню  "Мам"

Сімейний дует у складі Елеонори та Лілії Атаманчук

Виступають Бобко Ірина та Мелінишин Юлія

Усі вірші та пісні пройняли до глибини душі, адже наші діти, студенти-першокурсники, вклали в них свою любов, повагу і вдячність.  Приємним сюрпризом для усіх батьків були сімейні фотографії та відео,які транслювалися впродовж свята. На завершення винуватці свята підготували солодкі гостинці із привітаннями гостям та квіти своїм матерям. Опісля усіх присутніх привітав завідувач кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва Водяний Богдан Остапович.

Вітальне слово Водяного Богдана Остаповича

Від імені усіх батьків дякую нашим дітям та їх мистецькому керівнику Наталії Віталіївні за підготовлене свято, яке викликало у нас чимало позитивних емоцій. На очах у кожного бриніли сльози радості та гордості за своїх «пташенят», які, покинувши рідні гніздечка, здобувають вищу освіту. Також ми,  батьки, завдячуємо викладачам за те, що ви з кожним днем допомагаєте творчо розвивати здібності та уміння наших дітей, навчаєте їх бути не лише музикантами-професіоналами, а й виховуєте у них найвищі цінності: любов, доброту, чуйність, справедливість, шанобливе ставлення до народних звичаїв, традицій та культури.

Студенти разом із своїми матерями та керівником Палій Наталією Віталіївною

Більше фото можна переглянути за посиланням -

Мама студентки 1 курсу,
випускниця ТНПУ ім.В.Гнатюка 2000-го року