ЗМІ про нас. Кінопалац запрошує на прем'єру кінофільму за участю студентів ТНПУ ім.В.Гнатюка! (ФОТО)

ЗМІ про нас

Кінопалац запрошує
на прем'єру кінофільму
 за участю студентів
ТНПУ ім.В.Гнатюка!

Фільм «Усі разом»

Прем'єра кінофільму «Усі разом» в Тернополі відбудеться 17 травня 2019 р, 17:00 у Палаці кіно.Також переглянути стрічку можна буде ще 18, 24 та 25 травня.

Сюжет фільму розгортається у наші дні. Незабаром перше вересня. Молодші школярі чекають цього дня із нетерпінням, підлітки насолоджуються останніми днями літа, а випускники педагогічного університету хизуються своїми новими тільки-но одержаними дипломами.

Зав’язка сюжету відбувається між цими трьома поколіннями - дітей молодшого шкільного віку, підлітками та молодшими студентами.

Із Англії, після восьмирічного навчання у коледжі, повертається 14 річний підліток – син відомого бізнесмена. Юнак вихований, освічений. Звик не розраховувати на батькову підтримку, а досягати усього сам. У нього є 8 річна сестра, яка живе з батьками і відвідує місцеву школу. Дівчинка хизується і користується своїм положенням. Вона знає все про всіх у школі і використовує це у своїх цілях.

Три випускники педагогічного університету трьох різних факультетів обіцяють один одному біля виходу із вузу не мати нічого спільного із роботою у школі. Але не так сталося як гадалося...

Охоронець сім’ї привозить влаштовувати дітей у школу. Там зустрічаються і три випускники, які  вже мають намір працювати у школі.

А далі відбуваються смішні та цікаві пригоди між цими трьома поколіннями. Вони потрапляють у різні незручні та навіть небезпечні ситуації. Разом з тим вони здружуються, допомагають один одному.

Вчителі, діти, підлітки наприкінці навчального семестру стають справжньою веселою і дружньою командою.