Святкування Днів кафедри англійської філології ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО))

Святкування Днів кафедри

англійської філології

ТНПУ ім.В.Гнатюка

З 13 по 15 травня з нагоди святкування Днів кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулася низка мистецько-літературних заходів за участю викладачів та студентів нашого відділення.

До організації та проведення свята долучились як викладачі, так і наші неймовірно талановиті студенти та студентки, які вразили гостей святкування своїми кулінарними здібностями, акторською майстерністю, вмінням працювати в команді та тестувати свої знання в ігрово-навчальній формі. Програма святкувань включала такі заходи:

• понеділок, 13 травня, розпочався з яскравої та смачної ярмарки солодощів “Yummy Tummy”, де студенти 1-2 курсів не лише нашого відділення, а й факультету підготували автентичні ласощі різноманітних країн світу, до того ж, прикрасивши свої «кондитерські лавки» в різних національних стилях.

• у вівторок, 14 травня, у рекреації факультету іноземних мов панувала неймовірно тепла та магічна атмосфера поезії на “Poetry Corner”, студенти зачитували як свої неперевершені та чуттєві власні вірші, так і цитували рядки відомих авторів. Кожного вирізняв власний унікальний стиль лірики та її тематика, кожен з них сором’язливо ділився потаємним, але кожен з них бачив, що його розуміють та підтримують.

Poetry Corner без кордонів аудиторії

Ще одним захоплюючим заходом відзначився вівторок, а саме постановкою сучасних інтерпретацій відомих казок “Fairy Tales in Modern Dimension” (Попелюшка, Білосніжка та Семеро Гномів, Супермен, шекспірівська п’єса Ромео та Джульєтта, Гаррі Поттер у педагогічному університеті, а також... створена студентами власна казка), головним героями яких стали студенти 1-2 курсів англійського відділення, які створили драйвову та реалістичну атмосферу театрального дійства!

Рожеріо Мелло неймовірно втілився у образ Супермена

А після цих подій для студентів 3 та 4 курсів відбувся вже традиційний для факультету іноземних мов літературний квест «Books in our life». Учасники команд рухались за визначеним маршрутом з 8 локацій, виконуючи низку завдань літературного характеру. Після спільного фото, натхненні учасники та організатори обмінювались думками щодо квесту, книг та літератури.

Літературний квест зі студентами 3 і 4 курсів

• Продовжуючи святкування Днів кафедри, у середу, 15 травня, у залі університетської бібліотеки, відбувся мистецький захід “Shakespearean women  then and now”. Кожен з присутніх зміг проникнутися емоціями відомих жіночих шекспірівських персонажів та за декілька хвилин, завдяки “літературній машині часу”, віднайти себе у представлених шекспірівських образах. До слова, акторська гра наших чарівних студенток заслуговує лише найвищої похвали, як і якість та реалістичність проведеного заходу.

Ми найкращі, а ви з нами!

На завершення студенти 3 курсу представили свої комічно-життєві п’єси, засновані на реальних подіях студентських буднів “How do you imagine student’s life?”, шедеврально зіграли у постановках, бездоганно втілились у свої образи та по завершенні отримали гарячі аплодисменти від аудиторії.

До речі, театральні постановки уже стали хорошою традицією нашого відділення, які формують багатогранну особистість педагога, що є не лише наставником і ментором, а й скульптором, лікарем та актором!

Ми були щиро раді бачити усіх гостей, що завітали до нас на святкування та на кілька днів поринули у світ англомовної культури!!!

Наша велика і дружня англомовна родина

Доцент кафедри англійської філології
та методики навчання англійської мови
Ярема О.Б.