На факультеті філології і журналістики ТНПУ ім.В.Гнатюка презентували містичний роман (ФОТО)

На факультеті філології і журналістики

ТНПУ ім.В.Гнатюка

презентували містичний роман

На факультеті філології і журналістики відбулася презентація роману «Сни з колодязя» сучасної письменниці Алли Рогашко. Студенти мали можливість поспілкувалися із сучасною письменницею, журналісткою, активною громадською діячкою Аллою Рогашко, яка працює у жанрі містичного роману. Під час творчої зустрічі письменниця презентувала роман «Сни з колодязя». Особливо зацікавив присутніх відеоролик твору.

Вітальне слово декана факультету філології і журналістики проф. Вільчинської Т. П.

Алла Рогашко ознайомила присутніх із віхами своєї творчості, а також розповіла цікаву історію написання роману «Сни з колодязя». Особливо трепетно письменниця повідомила про творчі контакти із лауреатом Шевченківської премії Галиною Пагутяк, поетом Ігорем Григорчуком, письменником Степаном Процюком, письменницею Наталією Гурницькою, літературознавцем Євгеном Бараном, журналісткою та краєєзнавцем Світланою Калько та ін.

Подарунок Алли Рогашко для к.ф.н., доц. Скуратко Т. М.
Подарунок Алли Рогашко для к.ф.н., доц. Скуратко Т.М.

Цікаві розповіді Алли Рогашко

Учасники творчої зустрічі

Поціновувачі творчості Алли Рогашко

Алла Рогашко зазначила, що її метою є створити дійсно якісний літературний продукт, який був би цікавий сучасному вимогливому читачеві. У цікавій розмові активну участь взяли декан факультету філології і журналістики, д.ф.н., проф. Вільчинська Т. П., к.ф.н., доц. Свистун Н. О., к.ф.н., доц. Бабій І. М. та к.ф.н., доц. Скуратко Т. М.

Студентка факультету філології і журналістики

групи УФа-32

Мулярська Іванна