Команда психологів факультету педагогіки і психології  ТНПУ ім.В.Гнатюка  найбільш чисельна на святі 7-х Наукових Пікніків (ФОТО)

Команда психологів
факультету педагогіки і психології

ТНПУ ім.В.Гнатюка
найбільш чисельна на святі
7-х Наукових Пікніків

Вже вкотре викладачі кафедри практичної психології та студенти-психологи активно долучились до проведення свята - 7-х Наукових Пікніків, які відбулися 19 травня 2019 року на Театральній площі м.Тернопіль.

Науковий Пікнік унікальний саме своїм форматом. Основна мета цього проекту спрямована на забезпечення інтелектуального розвитку молоді. Упродовж всеукраїнської акції, наша команда «Рух емоцій» (студенти, магістри, викладачі кафедри), демонстрували майстер-класи із мандало-терапії, роботу з кольоровим «піском», роботу з розвитку дрібної моторики рук за допомогою тіста, роботу з метафоричними картами та давали батькам рекомендації щодо розвитку пізнавальних та творчих здібностей дітей різних вікових категорій.

Ми розпочинаємо

Наша команда була найбільш чисельною. За популяризацію та відданість науці, а також участь у 7-х Наукових Пікніках, студентів та викладачів нагороджено Подяками ГО «Центр Науки Тернополя».

Робота з кольоровим піском

Студенти і гості свята в роботі

Спільне фото

Захід був надзвичайно цікавим, насиченим позитивом, яскравими емоціями та задоволенням від співпраці із нашими дорогими студентами, організаторами та гостями свята.

Подяки від організаторів учасникам команди

Приємно бути частинкою величезної наукової лабораторії під відкритим небом, де можна не тільки спостерігати, а й самому стати експериментатором і доводити, що наука – це цікаво.

Доцент кафедри практичної психології
Андрійчук І.П.