На географічному факультеті ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулася І Міжнародна науково-практична конференція (ФОТО)

На географічному факультеті
ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулася
І Міжнародна науково-практична конференція

"Туризм, географія, краєзнавство:
 актуальні проблеми теорії і практики"

І Міжнародна науково-практична конференція "Туризм, географія, краєзнавство: актуальні проблеми теорії і практики"відбулася 16-17 травня 2019 р. у Тернопільському національному педагогічному університеті ім.В.Гнатюка. Участь у ній взяли понад 100 учасників з 4 країн Європи (Польщі, Білорусі, Молдови та Словаччини) та різних регіонів України.

Серед організаторів конференції: Тернопільський національний педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка, Університет Гуманітарно-природничий ім.Я.Длугоша (м.Ченстохова, Республіка Польща), Барановицький державний університет (м.Барановичі, Республіка Білорусь) та Управління стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради.

Відкрив роботу пленарного засідання ректор Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка, доктор філософських наук, професор Буяк Богдан Богданович.

Вітальне слово ректора Б.Б.Буяка до учасників конференції.
Вітальне слово ректора Б.Б.Буяка до учасників конференції

Учасники президії пленарного засідання конференції

Участь на пленарному засіданні взяли і виступили з доповідями:

- начальник управління стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради п. Дейнека Юрій Петрович;

- декан педагогічного факультету, доктор габілітований, професор Елігіуш Малолепши (м. Ченстохова, Республіка Польща);

- директор Інституту фізичного виховання, туризму та фізіотерапії, доктор габілітований, професор Яцек Вонщік (м. Ченстохова, Республіка Польща);

- голова еколого-краєзнавчого громадського об'єднання "Неруш", ст. викладач природничих дисциплін Володимир Зуєв (м. Барановичі, Республіка Білорусь);

- завідувач кафедри географії та методики її навчання, доктор географічних наук, професор Сивий Мирослав Якович;

- куратор конференції, доктор географічних наук, професор Заставецька Леся Богданівна.

Підсумок секційного засідання

Конференція відбулась на базі кафедри географії та методики її навчання ТНПУ ім.В.Гнатюка.

.Спільне фото учасників конференції
Спільне фото учасників конференції

Учасники конференції біля погруддя В.Гнатюка

У ході роботи конференції було обговорено ряд практичних і теоретичних проблем розвитку туризму, географічної науки, намічено стратегії подальшого партнерства між науковцями представлених університетів.

Доктор географічних наук,
професор Заставецька Леся Богданівна