Хіміко-біологічний факультет ТНПУ ім.В.Гнатюка святкував День факультету (ФОТО))

Хіміко-біологічний факультет

ТНПУ ім.В.Гнатюка

святкував День факультету

15 травня відбулося святкування Дня хіміко-біологічного факультету. Розпочалось свято з ритмічного флешмобу, який підготували студенти. Головною частиною був святковий концерт в актовій залі, який проходив у форматі «New version». Декан факультету професор Дробик Надія Михайлівна привітала усіх зі святом та вручила грамоти викладачам і студентам.

Урочиста  хода
Урочиста  хода

Вітальне слово декана факультету професора Дробик Н.М.

Нагородження грамотами

До уваги глядачів були представлені пісні та запальні танці у виконанні студентів, а також відбувся розіграш призів із символікою факультету. Захоплюючим був танець у виконання учениці студії танців ТАНГо Dance company Марічки Волощак. Усі глядачі були зачаровані піснями музичного гурту, який створили талановиті студенти факультету. Жартували на сцені учасники КВК команди «Chem-Вio mix».

Виступ студентського музичного гурту

Виступ команди КВК Chem-Вio mix.
Виступ команди КВК Chem-Вio mix

Родзинкою свята став серіал «Біологічні записки», персонажами якого були як студенти, так і викладачі факультету. Продовжилось святкування у КМЦ «Світлиця».

День факультету – чудове свято, яке згуртовує колектив та залишає лише позитивні спогади.

Студентський декан
хіміко-біологічного