У ТНПУ ім. В. Гнатюка презентували виставку "Адвокати-державники в Українській революції 1917-1923 рр."
У ТНПУ ім. В. Гнатюка презентували виставку
"Адвокати-державники в Українській революції 1917-1923 рр."

23 травня на історичному факультеті ТНПУ ім. В. Гнатюка відбулась презентація виставки "Адвокати-державники в Українській революції 1917-1923 рр.".
Організували виставку начальник відділу у справах молоді ТНПУ, доцент Брославський В. Л. та професор Бармак М. В. Презентувала виставку Ірина Василик, керівник Центру досліджень адвокатури і права, проректор Вищої школи адвокатури при Національній асоціації адвокатів, випускниція історичного факультету нашого університету. До слова, наш університет став першим, де відбулась презентації цієї виставки, яка згодом буде представлена в інших університетах, вищих органах державної влади та дипломатичних представництвах України

З вітальним словом виступив декан історичного факультету доцент Місько В. В., який зазначив, що випускники історичного факультету є успішними в різних сферах, підтвердженням чого є досвід Ірини Василик та закликав студентів-істориків бути активними в громадсько-політичному житті нашої держави та досліджувати історію української адвокатури.

Ірина Василик розповіла про українських адвокатів, які брали активну участь в подіях Української національної революції та займали посади в вищих органах державної влади УНР та ЗУНР. Особливу увагу пані Ірина звернула на необхідність історичних досліджень української адвокатури, оскільки значна частина цієї проблематики є ще недослідженою, і саме історикам найкраще вдається висвітлювати ці питання. Тому гостя запросила студентів і викладачів до тісної співпраці в цьому контексті.

Відділ у справах молоді

Вітальне слово декана Міська В. В.

Виступ Ірини Василик

Викладачі історичного факультету ТНПУ ім. В. Гнатюка

Студенти та викладачі історичного факультету