ТНПУ ім.В.Гнатюка відзначено подякою за  вагомий внесок та успішне проведення Міжнародного інвестиційного форуму "Тернопільщина Invest – 2019"
ТНПУ ім.В.Гнатюка відзначено подякою
 за  вагомий внесок та успішне проведення
Міжнародного інвестиційного форуму
"Тернопільщина Invest – 2019"

23 травня 2019 року у Збаразькому замку відбувся Міжнародний інвестиційний форум "Тернопільщина Invest – 2019",
активну участь у проведенні якого взяли науковці ТНПУ ім.В.Гнатюка та студенти факультету іноземних мов, які забезпечували переклад.

На Форумі було представлено інвестиційний і туристичний потенціал Тернопільської області, відбулися презентації актуальних інвестиційних проектів.
Громадська рада при Тернопільській обласній державній адміністрації спільно з ТНПУ ім. В.Гнатюка на чолі з доктором технічних наук, професором, академіком АЕН України Валерієм Федорейком презентували тематичну площадку під назвою: «Інновації в галузі диверсифікації джерел енергії на базі біоресурсних технологій».

Модератор однієї із платформ на Форумі голова Громадської ради при Тернопільській облдержадміністрації, професор університету Валерій Федорейко представив проект "Тенденції розвитку енергетики України", а кандидат технічних наук ТНПУ ім.В.Гнатюка  Назар Бурега - "Системи генерації нової біомаси на основі утилізаторів".

ТНПУ ім.В.Гнатюка відзначено подякою за  вагомий внесок та успішне проведення Міжнародного інвестиційного форуму "Тернопільщина Invest – 2019"

Вітаємо науковців ТНПУ ім.В.Гнатюка з черговою відзнакою! Бажаємо успіхів та наснаги до нових звершень!

ТНПУ ім.В.Гнатюка відзначений подякою