Участь студентів-перекладачів ТНПУ ім.В.Гнатюка у Міжнародному інвестиційному форумі «Тернопільщина INVEST-2019»
Участь студентів-перекладачів ТНПУ ім.В.Гнатюка у
 Міжнародному інвестиційному форумі
«Тернопільщина INVEST-2019»

Уже четвертий рік поспіль студенти кафедри теорії і практики перекладу Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка забезпечують синхронний та послідовний переклад на Міжнародному інвестиційному форумі.

Цього року були залучені як магістранти, так і студенти 3-4 курсів. Дехто вже не вперше бере участь у подібних заходах, проте були й ті, хто лише зараз випробував на собі всю відповідальність та складність цієї професії. Завдяки злагодженій роботі перекладацької команди, якою керували Цепенюк Т. О. і Куца О. І., було досягнуто якнайкращого результату.

Така практика є надзвичайно корисною не лише для тренування вмінь, але й для усвідомлення того, що успіху вдається досягнути лише за умов регулярної праці над собою. Я дуже вдячна за можливість спробувати свої сили, побачити помилки і знайти мотивацію рухатися далі, долаючи усі перешкоди. Окрім того, я вкотре переконалася, що правильно обрала собі професію, адже, окрім стресових ситуацій, перекладача завжди чекають нові знайомства та нові знання, а також непереборне бажання самовдосконалюватися.

Тетяна Войтович,
студентка групи ПА-36

Робочі моменти

Зосередженість перекладача-  запорука успіху