Студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка відзначені грошовими преміями Фонду ім.В.Кузя (Канада) (ФОТО))

Студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка

відзначені грошовими преміями

Фонду ім.В.Кузя (Канада)

Сьогодні, 27 травня, в університет завітали представники Фонду ім.В.Кузя (Канада) - почесний академік Острозького Академічного Братства, племінниця засновника Фонду Віра Маланчій та учень Володимира Кузя Богдан Колос. Уже одинадцятий рік поспіль вони вручають грошові премії студентам  ТНПУ ім.В.Гнатюка.

Вітальне слово п.Віри Маланчій

Варто зазначити, що Фонд імені Володимира Кузя надає фінансову підтримку талановитим студентам в Україні вже 22 роки. Сам Володимир Кузь — уродженець Тернопільщини, громадський та спортивний діяч української діаспори Канади. Свої гроші він заповів на суспільні потреби української молоді, а саме на підтримку студентів, які є активними у громадському житті, пропагують спорт та здоровий спосіб життя, підтримують соціальні ініціативи та волонтерство.

Про свого учителя Володимира Кузя розповідає прдставник Фонду Богдан Колос
Про свого учителя Володимира Кузя розповідає представник Фонду Богдан Колос

Цьогорічних претендентів на нагородження обирали, оцінюючи їхні високі досягнення в навчанні, науково-дослідній роботі, спорті та за активну громадську діяльність.

За рішенням Комісії з призначення премій, лауреатами премії Фонду імені Володимира Кузя стали:

Грабар Ліля Романівна – студентка 3 курсу географічного факультету, активний промоутер університету;

Лопатнюк Ольга Федорівна – студентка 2 курсу факультету філології і журналістики, активний учасник мистецьких конкурсів, концертних програм тощо.

Луковицький Денис Анатолійович – студент 3 курсу історичного факультету, голова студентського наукового товариства історичного факультету.

Шилівський Олександр Русланович – студент 3 курсу факультету фізичного виховання, багаторазовий переможець всеукраїнських та міжнародних змагань з легкої атлетики.

Кріса Ольга Володимирівна – студентка 3 курсу факультету педагогіки і психології, лауреат Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Дошкільна освіта», активний учасник студентського самоврядування.

Студентка факультету філології і журналістики Ольга Лопатнюк отримує премію.
Студентка факультету філології і журналістики Ольга Лопатнюк отримує премію

Вручення премії Олександру Шилівському - студенту факультету фізичного виховання

Лауреати премії та представники Фонду ім.В.Кузя

Для студентів таке відзначення їхньої діяльності наприкінці навчального року стало приємною несподіванкою.

Колектив університету вітає лауреатів премії Фонду імені Володимира Кузя! Успіхів, невичерпної наснаги до нових звершень, впевненості у собі та своїх силах! Ви найкращі, дорогі наші студенти! А ми з вами!

Відділ у справах молоді