ТНПУ ім.В.Гнатюка - найкращий! Підтверджено рейтигом, перевірено роками (ФОТО)

ТНПУ ім.В.Гнатюка - найкращий!

Підтверджено рейтигом, перевірено роками

Провідний український ресурс Освіта щороку публікує рейтинги вітчизняних закладів вищої освіти.

За підсумками 2018 р. в рейтингу "Кращі педагогічні навчальні заклади України" Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка в черговий раз посів друге місце, поступившись лише столичному педуніверситету ім.М.Драгоманова.

рейтинг

Варто наголосити - такий високий результат ТНПУ ім.В.Гнатюка демонструє протягом багатьох років! За ним - спланована, наполеглива праця і прогресивний розвиток потужного професорсько-викладацького колективу.

Дотримуючись принципу студентоцентизму, ТНПУ ім.В.Гнатюка впевнено доводить високий професіоналізм стабільним ростом успіхів.

Вітаємо з гідним досягненям усіх викладачів, працівників, студентів, виускників ТНПУ ім.В.Гнатюка!

Щиро вболіваємо за наших абітурієнтів, які проходять ЗНО!

Хай вам щастить, адже найкращі стануть нашими студентами!