Семестрова програма академічної мобільності  в Гуманітарно-природничому університеті імені Яна Длугоша  в Ченстохові (Польща) Триває набір учасників!

Семестрова програма академічної мобільності

в Гуманітарно-природничому університеті
ім.Яна Длугоша
в Ченстохові (Польща)

Триває набір учасників!

Вже кілька років поспіль, в рамках Програми академічної мобільності, реалізованої згідно з договором про співробітництво з Гуманітарно-природничим університетом імені Яна Длугоша в Ченстохові (Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im.Jana Długosza w Częstochowie, UJD) студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка мають можливість проходити безкоштовне навчання в UJD протягом одного навчального семестру за відповідною спеціальністю.

До участі у програмі академічної мобільності допускаються студенти, які успішно навчаються за освітнім рівнем бакалавра, як правило, починаючи з другого курсу, та студенти, які навчаються за освітнім рівнем магістра. Не рекомендується участь під час останнього семестру навчання.

Студенти підбирають в UJD збіжні предмети, які мають вивчати у відповідному семестрі в рідному університеті. Здобувачі вищої освіти мають право самостійного вибору додаткових навчальних дисциплін за погодженням з закладами вищої освіти.

По закінченні учасникам Програми видається академічна довідка про вивчення тих дисциплін, які були заявлені. При поверненні в ТНПУ навчальні предмети з академічної довідки можуть бути перезараховані студенту на сесії.

Навчання в UJD для учасників академічного обміну протягом семестру (мінімум три місяці) є безкоштовним. У випадку припинення навчання під час триваючого семестру (за винятком форс-мажорних обставин), студент зобов'язаний повернути вартість навчання UJD у розмірі 400 євро.

Вартість проживання на території студентського містечка UJD для студентів ТНПУ – 50 зл/міс. Під час участі в програмі є можливість відвідувати заняття з вивчення польської мови.

Для того, щоб взяти участь у семестровій програмі академічної мобільності, потрібно заповнити анкету.

Довідатись про Гуманітарно-природничий університет імені Яна Длугоша в Ченстохові можна із сайту цього навчального закладу.

Більш детальну інформацію щодо участі в Програмі можна дізнатися у відділі міжнародних зв’язків університету (гуртожиток №2).

Участь в програмі академічної мобільності дає змогу отримати якісну європейську освіту по обраному напряму підготовки, додаткові знання в суміжних галузях, розширити світогляд у всіх областях європейської культури, набути професійного досвіду та паралельно отримати в перспективі диплом польського університету за умови подальшої участі у Програмі білатеральних (паралельних) дипломів.

Набір на участь в Програмі у осінньо-зимовому семестрі (1 жовтня – 31 грудня) триває до 25 червня 2019 р.