Студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка стали стипендіатами  Героїв Небесної Сотні

Студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка стали

стипендіатами  Героїв Небесної Сотні

Цьогоріч 40 кращих студентів вишів вперше отримають академічні стипендії імені Героїв Небесної Сотні .Кандидатури відібрала Конкурсна комісія  (на фото), у  складі якої -  члени родин Героїв Небесної Сотні Інна Плеханова, Володимир Біланюк, Віталій Зубенко, Світлана Дяковська, Роман Мойсей, Микола Тарасюк, а також представники міністерств, що мають у підпорядкуванні ЗВО – Міністерства освіти і науки, Міністерства культури, Міністерства охорони здоров’я. Очолив комісію голова Ради молодих вчених при МОН Юрій Кращенко.

З радістю повідомляємо, що в числі стипендіатів - є студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка:

- Літвінова Ганна Вікторівна, ІІ курс, спеціальність "Психологія" -  стипендія імені Героя Небесної Сотні Юрія Дяковського;

- Гаєвська Ганна андріївна, ІІ курс, спеціальність "Сценічне мистецтво" -  стипендія  імені Героя Небесної Сотні Сергія Нігояна.

«Цими стипендіями ми хочемо підтримати активну й цілеспрямовану молодь, яка не стоїть осторонь важливих суспільних процесів, а навпаки – докладає всіх зусиль, щоб їх основою були ті цінності, за які боролися Герої Небесної Сотні. І в той же час це – наша шана Героям, які загинули за вільне майбутнє України. Усі номінації названі на честь наймолодших Героїв Небесної Сотні», – наголосила  Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич

Рішення буде затверджене наказом МОН, а виплата стипендій почнеться з 1 вересня. Щомісяця протягом одного навчального року наші стипендіати отримуватимуть 2480 грн.

Вітаємо стипендіатів та бажаємо подальших успіхів!

Відділ у справах молоді