ЗМІ про нас. ФК ТНПУ - чемпіони України з футболу (ФОТО)

ЗМІ про нас

ФК ТНПУ - чемпіони України з футболу

Футбольна команда ТНПУ ім.В.Гнатюка представлятиме Україну у Мадриді на Чемпіонаті Європи серед студентських команд.

12 червня 2019 р. ФК "Тернопіль - Педуніверситет" здобула перемогу у фіналі XVIII Чемпіонату України серед студентських команд. За перемогу тернополяни боролись з командою Університету державної фіскальної служби України (м. Ірпінь), матч відбувся на  полі навчально-тренувального комплексу імені Баннікова у Києві та завершився переконливою перемогою ФК "Тернопіль - Педуніверситет", які зуміли забити 3 голи у ворота суперника.

І гол - Роман Волохатий;

ІІ гол - Андрій Різник;

ІІІ гол - Микола Когут.

Команда ТНПУ ім. В. Гнатюка, яка здобула титул чемпіона України отримала путівку на студентську першість Європи у Мадриді.

Вітаємо переможців та увесь колектив Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, який вкотре підтвердив статус лідера вищої освіти в Україні, бажаємо подальших досягнень та здобутків.

ФК ТНПУ - чемпіони Європи з футболу. Фото 2

ФК ТНПУ - чемпіони Європи з футболу. Фото 3